تعمیر ماکروفر کنوود توسط نمایندگی رسمی کنوود.

نمایندگی رسمی کنوود در ایران با استفاده از تکنسین های مجرب و آموزش دیده، خدمات تعمیر و نگهداری ماکروفر کنوود را به شما ارائه می دهد. اگر ماکروفر کنوود شما دچار نقص فنی شده است و یا به هر دلیلی نیاز به تعمیر دارد، می توانید با تماس با نمایندگی رسمی کنوود در ایران یا ثبت سفارش آنلاین در وب سایت رسمی، تکنسین های مجرب را برای انجام عیب یابی و تعمیر دستگاه به منزل خودتان دعوت کنید.در نمایندگی رسمی کنوود، تمامی قطعات استفاده شده در تعمیرات، اصلی و با کیفیت بوده و همچنین تعویض قطعات تنها در صورت لزوم انجام می شود. با انجام تعمیرات توسط تکنسین های مجرب نمایندگی رسمی کنوود، می توانید از قابلیت ها و کارایی ماکروفر کنوود بهره مند شوید و به سرعت به کار خود ادامه دهید.

نکات مهم در نگهداری ماکروفر کنوود

  1. تمیز کردن دوره‌ای داخل ماکروفر با یک حوله مرطوب و آب ملاحظه شود.
  2. استفاده از ظروفی که برای مایکروویو مناسب هستند. ظروف شیشه‌ای، سرامیکی یا پلاستیکی می‌توانند برای استفاده در ماکروویو مناسب باشند.
  3. استفاده از روکش در برخی از موارد می‌تواند کمک کند که غذاها بهتر پخته شوند و در عین حال دستگاه را تمیز نگه دارد.
  4. بررسی نمودن دوره‌ای درب، جهت جلوگیری از نشتی یا نقص در درب.
  5. استفاده از برنامه های پیش‌فرض توصیه می‌شود و پخت غذا به صورت دستی به دلیل ریسک بالای ناسازگاری با دستگاه توصیه نمی‌شود.
  6. عدم استفاده از لوازم آشپزی فلزی، چرخ دار یا ترموستاتی در ماکروویو چون ممکن است باعث آسیب به دستگاه شود.
  7. عدم استفاده از ظروف فلزی در ماکروویو زیرا ممکن است باعث ایجاد آتش سوزی شود.
  8. همچنین، بررسی و تعویض فیوزهای دستگاه در صورت نیاز و جلوگیری از استفاده از دستگاه در صورت وجود هرگونه خرابی یا مشکل نیز مهم می‌باشد.

چرا از نمایندگی رسمی تعمیرات لـوازم خانـگی کنوود KENWOOD خدمات بگیریم؟

خدمات پس از فروش

icon-3-300x300-1.png
به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر کنوود، ما با رعایت دستورالعمل های عملیاتی دقیق و توصیه های تخصصی، خدمات پس از فروش و تعمیر و نگهداری لوازم خانگی کنوود را به شما ارائه می‌دهیم.

۳۰ سال سابقه درخشان

icon-2-300x300-1.png
بیش از 30 سال سابقه درخشان در تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی کنوود در ایران، توسط نمایندگی رسمی تعمیر کنوود

ضمانت ۶ ماهه و گارانتی

icon-1-300x300-1.png
در نمایندگی رسمی تعمیر کنوود، تمامی تعمیرات لوازم خانگی کنوود با ضمانت شش ماهه برای خدمات پس از تعمیر ارائه می‌شود. این ضمانت، نشان از ارائه خدمات حرفه‌ای و با کیفیت در نمایندگی ما است.

صرفه جویی در وقت و هزینه

icon-2-300x300-1.png
در صورت تماس با نمایندگی رسمی تعمیر کنوود یا ثبت سفارش آنلاین در وب‌سایت رسمی خدمات کنوود، تکنسین‌هایی با تجربه و ماهر به محل شما اعزام خواهند شد تا در ابتدا به عیب‌یابی و سپس به تعمیر لوازم خانگی کنوود معیوب شما بپردازند. لازم به ذکر است که ما تنها یک نمایندگی تعمیر کنوود هستیم و این خدمات تنها در این نمایندگی ارائه می‌شوند.

تکنسین‌های حرفه‌ای در کنوود سرویس

icon-6-300x300-1.png
در نمایندگی رسمی تعمیر کنوود، با بهره گیری از تکنسین‌های مجرب و دوره دیده در شرکت اصلی خدمات و تعمیر کنوود، تمامی تعمیرات با رعایت دستورالعمل های اصولی و حرفه ای، انجام می شود. علاوه بر این، تکنسین های ما دانش تخصصی خود را به صورت جامع در اختیار شما قرار داده و بهترین خدمات را برای تعمیر لوازم خانگی کنوود فراهم می کنند.

شعبات متعدد تعمیرات کنوود

icon-5-300x300-1.png
در نمایندگی تعمیر مجاز کنوود، تعمیرکاران مجرب و متخصص در خدمت شما عزیزان بصورت 24 ساعته در سراسر کشور قرار دارند تا به شما خدمات تعمیر لوازم خانگی کنوود را ارائه دهند.

خدمات ما در سرویس کنوود سرویس

با خرید محصولات برند بی نظیر کنوود، می‌توانید با اطمینان کامل از عملکرد بهترین تجهیزات خانگی برخوردار شوید. در صورت بروز هر گونه نقص فنی و یا نیاز به سرویس، بهترین گزینه برای شما، نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی کنوود است. تیم مجرب و دوره‌‌‌ دیده ما با دسترسی به دستورالعمل‌های اصولی، تضمین می‌کند که لوازم خانگی کنوود شما به بهترین شکل تعمیر و پشتیبانی خواهد شد. هدف ما جلب رضایت شماست.